Wwe Superstars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Superstars RPG

Wwe Superstars RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Off Berkay üzgünüm ...

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Off Berkay üzgünüm ... Empty
MesajKonu: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:08 pm

Valla Berkay Bura İçin Butonlar Bile Hazırdı İşte Bak Bi tanesi : Off Berkay üzgünüm ... 23kb67r Diğer Hepsi Vardı Giriş,Çıkış,Profil vb. Ama Sen Beni Adminlikten Atmışsın. E Çüş Yani. Coderlik Yapıp KODLAR Bile Kullandım. Temayı Invision Yapıcaktım ve Hack'e Karşı 100_HaCKeR-48'i Çağıracaktım ! Hani Şu Bizim Sitenin Koruyucusu ! Gelirmiydi Bilmezdim ama Aq Sen beni Atmışsın. La o Zmn Beni Raw GM'liktende Al Bare. Hatta İstediğim Şu :
--Üyeliğimi SİL ! Karakterimi Başkasına Ver

Kanka Benden Bu Kadar... Off Berkay üzgünüm ... Icon_biggrin Off Berkay üzgünüm ... Icon_biggrin Off Berkay üzgünüm ... Icon_biggrin Artık Başka RPG'lerde ve Only ......'dada Görüşmek Üzere Wink

Bide Şu SBS Derdi Fln Bitince Seni Biraz Yeneyim Wink

VAY Be Kendimi Meclis Başkanı gibi Hissettim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:19 pm

ben sting olabilirim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:20 pm

Pis Çakal ! Verme la Üyeliğimi Kimseye xD Suicide Olsun Sting xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:23 pm

ne yaptım sana
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:28 pm

hiç xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:29 pm

beni çok kırdın Off Berkay üzgünüm ... Icon_sad Sad Sad
John Cena
Admin
John Cena

Sevilme Derecesi : 343

Güreşci sayfası
Para: Sınırsız OWL
Alınan Eğitimler: Bütün Hareketler
Kemeri: WWE Champion

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:30 pm

Olm .. Hayran sayfasının url'sini deiştirmişsin .. WWE Turkey ' in url'sini yazmışsın onun yerine .. Bnde sinirlendim aq .. Wink
http://realmwrestling.hareketforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:34 pm

len Ben Hiç biyer URL'sini Değiştirmedim En Son Temayı Ayarladığımda Girdim Yöönetim Paneline AQ. Sen Değiştirmişsindir Yanlışlıkla. Yada Face'De Önce WWE Turkey'e Girmişsindir sonrada kendininkine girince Karışmıştır URL'ler. Hem WWE Turkey benim Rakibim ! Herifler Bizim Gruba Küfretti niye Onların URL'sini Verim ? 5-6 Kişi Geldi Küfretti. Bende Orayı Birbirine Kattım ztn.
John Cena
Admin
John Cena

Güreşci sayfası

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:35 pm

Hyr.. hatta kontrol ettim .. Bnm sayfamdı !! Fakat sonra bi girdim .. WWE Turkey !! Hemen sildim yine kndiminki yaptım aq .. Wink Sn deiştirmediysen tmm xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:40 pm

sie xD Sen nası bi pisliksin lan xD İnsan Kontrol eder panel'den Kimin Naptığını xD Ben kod Kullanarak Milletin Birbirine Attığı Ö.M'lere bile bakıyom xD ama Bazen Sapık şeyler oluyo Only'De fln xD
John Cena
Admin
John Cena

Güreşci sayfası

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:42 pm

Aq .. Kes sesini .. Bnm onlara ayıracak fazla zamanım yok bebeqm .. Senle ben farklı dünyaların insanlarıyız .. Bn sana boşuna demiyorm seni tanıdığım güne lanet olsun diye xD Not : ( Olm biraz hızlı yaz aq ) ( Senin yazma anlayışının .. )
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:46 pm

lan Onlamı Uğraşcam xD Panelde Geziyom ben xD phöf hadi ßß O Yardım ve Arama'nın Butonunu Sen Yaparsın bi Zahmet xD
John Cena
Admin
John Cena

Güreşci sayfası

MesajKonu: Geri: Off Berkay üzgünüm ...   Off Berkay üzgünüm ... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 7:48 pm

yok yhaa .. Zamanım yok bebeqm .. xD

Off Berkay üzgünüm ...
1 sayfadaki 1 sayfası