Wwe Superstars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wwe Superstars RPG

Wwe Superstars RPG

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

John Morrison'un Düşmanını Açıklaması

YazarMesaj
Misafir
Misafir

John Morrison'un Düşmanını Açıklaması Empty
MesajKonu: John Morrison'un Düşmanını Açıklaması   John Morrison'un Düşmanını Açıklaması Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 2:59 pm

John Morrison elinde bir a4 kağıdı ile sahneye girer. Gözlüğünü ön sırada oturan 80 civarında yaşı olan bir amcaya gülümseyerek yavaşça uzatır. Ring'e Hareket yapmadan düz bir şekilde girer ve müzik durur.

-Bu gün sizlere nefret ettiğim, her ringe çıktığında başımı ağrıtan ve buna rağmen büyük bir seyirci kitlesi olan Beyninin %0,01 ini kullana bilen Cena'nın Benim dayağımı yemesinin gerektiğine karar verdim (Kağıda Göz Gezdirir)

-Cena; Sen o kadar aşağılık bir insansın ki annen bile wc den sonra sifonu çekmemenden şikayetçi(Der Ve Seyircilerin Tepkisini Görmek İçin Etrafına Bakınır.Seyircilerin %60 civarı yuhluyor gerisi Morrison'a destek veriyordur)

-Cena; Senin korkup benim maç teklifimi geri çevireceğini biliyorum.Bu yüzden kararı sen değil Admin verecek ( Very Happy Very Happy ) Evet kaçışın yok Cena (Der ve müzik eşliğinde sahadan iner ve müzik eşliğinde ringden ayrılır.)
John Cena
Admin
John Cena

Sevilme Derecesi : 343

Güreşci sayfası
Para: Sınırsız OWL
Alınan Eğitimler: Bütün Hareketler
Kemeri: WWE Champion

MesajKonu: Geri: John Morrison'un Düşmanını Açıklaması   John Morrison'un Düşmanını Açıklaması Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 10:09 am

Sn manyaq msn ? Admin benim burda xD

Hem Cena vs Morrison maçı yaptırsam bile tartışmasız Cena kazanır !!

Snn gücün 86 benim ki ise 95 !! Çok Fark var bi düşün
http://realmwrestling.hareketforum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: John Morrison'un Düşmanını Açıklaması   John Morrison'un Düşmanını Açıklaması Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 6:37 am

rp out: Hmm..Ama burda bir hata var senin admin sorumlulugunu alman demek kendi karakterine ayrıcalık tanımama sorumluluguda almanı gerektirir Very Happy ben o yüzden kararı Cena deil admin versin dedim Wink

Hadi Dayak yerimde sakatlanırım iyi olur zaten bir süre giremeyeceğim için malum sbs Very Happy

T İ M E İS F İ G H T
John Cena
Admin
John Cena

Sevilme Derecesi : 343

Güreşci sayfası
Para: Sınırsız OWL
Alınan Eğitimler: Bütün Hareketler
Kemeri: WWE Champion

MesajKonu: Geri: John Morrison'un Düşmanını Açıklaması   John Morrison'un Düşmanını Açıklaması Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 3:12 pm

Olm Burdaki Tek Admin Benm !!

Hem maç sonuçlarını Smackdown vs Raw 2010 ' a göre belirliyorum !!
http://realmwrestling.hareketforum.com

John Morrison'un Düşmanını Açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karakterler !!
» John Morrison
» John Cena Tanıtım
» John Cena Diskoda xD
» John Cena Antremanda !!